Databanka krmiv

Rádi bychom Vám představili novou službu firmy NutriVet, s.r.o. a portálu RK NutriVet. Jedná se o Databanku krmiv, která Vám umožní dále porovnávat námi vystavené rozbory.

Rozbory si vyberete pomocí průvodce, který do budoucna umožní výběr rozborů na základě všech popisů, které nám při odevzdávání vzorků zadáte. Jako například:

  • Datum přijetí vzorku do naší laboratoře
  • Typ krmiva – umožní vybrat rozbory krmiv na základě plodiny (kukuřice, vojtěška, jetel, …) a způsobu zpracování (celá rostlina, zrno, zavadlá siláž, seno, …)
  • Farma – umožní vybrat rozbory krmiv na základě jednotlivých farem / podniků
  • Sklad – umožní vybrat rozbory krmiv na základě pojmenování místa odběru (vak, žlab, …)

Průvodce databanky krmiv Vám taky umožní porovnávat jen některé naměřené hodnoty (sušina, NL, Tuk, pH, suma kyselin, …). Můžete si tak vytvořit libovolnou tabulku a pro pozdější účely ji uložit do Excelu.

Tato služba portálu RK NutriVet je placená a je nutno si o ni zažádat. Databanka krmiv může být zakoupena pro celý podnik nebo jen pro jednotlivé zaměstnance firmy. Přístup je vždy časově limitován. Cena se může časem vyvíjet a z toho důvodu ji naleznete v samostatném souboru na https://www.nutrivet.cz/laborator/cenikDatabanka.php . Žádosti můžete podávat následujícími způsoby:

  • Telefonicky
  • E-mailem
  • Formulářem (níže na stránce) – Tuto žádost může podat jen kontaktní osoba pro Váš podnik. Tato osoba uvidí v seznamu klientů modrou šipečku. Klikne-li na ní, tak se zobrazí kontaktní formulář, který vyplní. Tyto žádosti se vyřizují jednou týdně a budeme Vás kontaktovat emailem, přip. telefonicky.

Vlastní přístup do databanky krmiv bude zřízen až po zaplacení faktury. Zřízení přístupu poznáte tak, že Vám dojde od nás upozorňující e-mail a následně uvidíte na této stránce průvodce místo úvodního textu. Měsíc před vypršením lhůty Vás upozorníme na možnost prodloužení přístupu do databanky.